EXCLUSIVE SPORT - PUCHARY, STATUETKI, MEDALE, PATERY, GRAWERTON

Firma Exclusive Sport Sp. z o.o. powstała w 2004 roku jako wyłączny dystrybutor firmy SARTOR na rynek Polski. Od wielu lat rozwijamy naszą działalność powiększając ofertę również o innych producentów, w tym o produkty tworzone specjalnie dla naszej firmy.

PUCHARY

Puchary, które oferujemy, mają niepowtarzalne na rynku wzornictwo. Bardzo szeroki wybór pucharów pozwala nam zaspokoić potrzeby zarówno małych Ośrodków Sportu i organizacji sportowych, jak i organizatorów wielkich, międzynarodowych imprez. Każdy znajdzie model pucharu, który odpowiada jego potrzebom - zarówno jeżeli chodzi o kolorystykę pucharów, jak i wysokość, kształt jak i możliwość spersonalizowania pod konkretną dyscyplinę sportu. To Państwo decydują jakiej klasy puchary chcą Państwo wręczać na imprezie sportowej - my jesteśmy w stanie zaspokoić te potrzeby i dostarczyć Państwu zamówienie szybko i sprawnie.

STATUETKI

Posiadamy statuetki dla wszystkich dyscyplin sportu. Podobnie jak w przypadku pucharów, posiadamy statuetki tanie, odpowiednie na małe imprezy z niewielkim budżetem, oraz statuetki ekskluzywne - idealne na duże zawody sportowe. Nasze statuetki mogą być przeznaczone również na imprezy nie związane ze sportem - dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu, są idealnym prezentem na wszelkiego rodzaju rocznice (urodziny, rocznica powstania firmy, dla najlepszych pracowników itp.). Posiadamy również modele statuetek personalizowane specajnie pod klienta - możemy wykonać statuetkę na każdą okazję i dyscyplinę.

PATERY

Patery są idealnym uzupełnieniem naszej oferty. Patera w etui jest doskonałym prezentem, podziękowaniem czy też podkreśleniem zasług osoby obdarowanej. Patery mogą również służyć jako alternatywa dla statuetek - wręczane najlepszym zawodnikom będą niecodzienną formą wyróżnienia. Posiadamy zarówno popularne podkłady drewniane, jak i niewystępujące nigdzie indziej patery włoskiej firmy Sartor w eleganckim etui, które są bardzo chwalone przez naszych klientów ze względu na wygląd oraz bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

MEDALE

Medale sprowadzamy z kilku źródeł, żeby dostarczyć Państwu ofertę różnorodną. Proponujemy głównie medale na wklejki, na które samodzielnie przygotowujemy grafikę - za każdym razem inną i niepowtarzalną, dzięki czemu ten sam model medalu może być za każdym razem inny. Oprócz tanich, gotowych medali będących w ciągłej sprzedaży, proponujemy również medale odlewane w atrakcyjnych cenach.

GRAWERTON

Do każdego produktu oferujemy tabliczkę grawerowaną w technologii Grawerton - zarówno z nadrukiem kolorowym, jak i czarno-białym (do wyboru). Tabliczki na nasze puchary i statuetki oraz wklejki grawerowane do medali przedstawiamy klientowi do akceptacji każdorazowo na życzenie przed realizacją zlecenia.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych produktów. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Przy zamówieniu wysyłkowym staramy się aby produkt trafił do Państwa maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

Exclusive Sport

(c) 2004-2024 Exclusive Sport, ostatnia aktualizacja: 18.06.2024 (15:43)

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych oraz w celu umożliwienia prawidłowego działania serwisu.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia plików cookies w Twojej przeglądarce. .:: więcej informacji ::.